Ženy sobě Dub17

Tags

Related Posts

Share This

Ženy sobě

Ženy sobě, tak se jmenuje akce, kde úspěšné ženy profesionálky (manažerky, právničky, koučky, ale i umělkyně…) radí a diskutují s jinými ženami v byznyse. Akce je pod hlavičkou Equal Pay Day – Den rovnosti platů. Akce se dělí na konferenci (placenou), mentoring (zdarma) a after party (symbolické vstupné).

Co od toho 6. pokračování čekat? V jednom z předchozích ročníků jsem prošla částí mentoringu, kde jsem si přinesla konkrétní problém k řešení – stojí mi za to stát se partnerem ve firmě a převzít část odpovědnosti? K diskusi jsem si vybrala úspěšnou HR poradkyni a pak koučku osobního růstu. Odpověď na otázku jsem se napřímo nedozvěděla. Mentorky sice pracují s malým počtem žen, ale každá má nějaký svůj příběh. Ve vymezeném čase jsme si tedy stihly jenom říct naše zkušenosti a problémy. I tak zajímavé.

Nejsem příznivcem akcí pouze pro ženy, ráda diskutuju s inspirativními lidmi bez ohledu na gender. Je fakt ale, že smíšená akce podobného typu a hlavně rozsahu, nejspíš ani neexistuje. A zároveň, kde jinde diskutovat třeba problém třeba obchodního vyjednávání s jemným ženským hlasem nebo případy, kdy se publikum soustředí na prezentátorku, místo na práci.

Vstup: od zdarma (2 mentoringy) do 2200 Kč. Registrace zde.

Datum a čas: 17-18. 4. 2015

Clarion Congress Hotel Praha

Více informací

-js-