Tags

Related Posts

Share This

Videa z iCON Prague 2015

Nestihli jste letos zajít na iCON Prague? Na festival pro chytrý život, který každý rok přitáhne na 3 tisíce návštěvníků, na 40 přednášek a 40 značek? Škoda, i ročník 2015 byl bohatý na zajímavé nápady, chytré doplňky, hračky z budoucnosti a hlavně skvělé odborníky.

Mezi nimi zazářil zakladatel skečnoutingu Mike Rohde, tvůrce nejpomalejší televizní show na světě, Slow TV, Thomas Hellum nebo Petr Mára, Tomáš Baránek a Martin Vymětal – všichni nejen dobří v tom, jak si zlepšit život, ale i skvělí řečníci.

Partneři iCONu profesionální filmaři H2O Media a mistři na digitální video obsah Tubrr.net věnovali svůj čas, nástroje i um na to, aby co nejlépe jejich přednášky z iCONference zachytili a přinesli těm, kteří neměli tu možnost být na místě. V průběhu měsíce května 2015 je možné si je za symbolický poplatek stáhnout na www.iconprague.com/video. (Anglické přednášky jen v angličtině).

iCON Prague byl ale hlavně o festivalu, otevřeném po dva dny – 25.-26. 4. – zdarma v dejvické NTK. I tady to žilo, jak ukazují reportáže magazínu Jablickar.cz.

První den festivalu

Druhý den festivalu

Rozhovor s Petrem Márou o Apple Watch

Co je to iCON a proč to všechno – s Jasnou Sýkorovou

Skečnouting workshop (sestříháno)

-js-