Videa z iCON Prague Úno03

Tags

Related Posts

Share This

Videa z iCON Prague

iCON 2014 dvou denní festival pro uživatele chytrých technologií, applisty i life hackery. Zároveň přehlídka světových značek a maraton skvělých řečníků. Připomeňte si některé z nich (videa vznikla za spolupráce s mobilním operátorem O2).

Petr Mára – Life Hacking, návod na přežití v dnešní době

Lze vůbec zkombinovat rodinu, děti, pravidelné cestování po světě a práci na několika projektech najednou a přitom se z toho nezbláznit? Pokud to chcete dát, potřebujete nástroje, pomůcky, postupy, které vám pomohou, abyste zvládli jít svou cestou a přitom podali maximální výkon. Lektor Petr Mára, který školí po celém světě, o tom, jak hacknout svůj život.

Chris Griffiths – Jak na myšlenkové mapy

Na 250 milionů uživatelů dnes pracuje s myšlenkovými mapami. Pracují s nimi malé děti při výuce cizích jazyků, spisovatelé, kteří plánují zápletku nové knihy a nebo ředitelé při přípravách byznys plánů. Najdete je ve startupech i nadnárodních organizacích jako je Sony, Hewlett Packard, Hertz, McDonalds. Jak s nimi začít pracovat prakticky vysvětlil jeden z nejlepších světových školitelů myšlenkových map v praxi Chris Griffiths. (v angličtině)

Tomáš Tesař – iPhone Art

K uměleckým fotkám není potřeba zrcadlovka. Je to jen nástroj, fotograf to v sobě musí mít. Někdy ale dobrou fotku od skvělé dělí jediná výjimečná aplikace. To nejlepší z iPhone fotografie – a zejména zapojení aplikací do focení, předvedl Tomáš Tesař, zakladatel magazínu www.iPhonefoto.cz a kurátor a spoluautor výstavy iPhone fotografie na iCON 2014.

-js-