Plzeňský Barcamp Bře28

Tags

Related Posts

Share This

Plzeňský Barcamp

Barcamp nebo-li ne-konference přivede koncem března přes čtyři stovky lidí do Plzně. Akce je  zdarma, po registraci a princip je jednoduchý – přihlašte svoje téma a nechte účastníky hlasovat, jestli si vás chtějí poslechnout nebo ne.

Demokratické, zároveň evoluční (přežijí jen nejsilnější) a i trochu kruté. Jak pro přednášející, tak pro účastníky, kteří musejí zvládnout za den dvacet přednášek a přitom se vyrovnat se směsí témat i kvalitou přednášejích.

Na druhou stranu, zrovna tento Barcamp v Plzni vypadá nejen zábavně, ale zároveň přilákal takové řečníky jako lektora osobního rozvoje Daniela Gamrota, výrazné osobnosti výkonnostního marketingu nebo praktické ženy, které si místo pletení kolem prstu omotaly sociální sítě.

Barcamp není o kempování v baru. Jako každá šílenost pochází termín od programátorů a jde o mezinárodní koncept, který si v Česku našel svoje oblíbence už od roku 2010.

Vstup byl zdarma, je plno, registrace je již uzavřena

Ne však pro Lifehackery

Soutěž o 2 vstupy 

Vstup vyhraje PRVNÍ a JEDENÁCTÝ(Á), kdo správně odpoví, co je to saturna. A přidá link na březnovou nebo dubnovou akci, která by měla být na Lifehackers.cz, ale ještě není.

Nápověda na Plzenskybarcamp.cz

Odpověď posílejte na redakce@lifehackers.cz

28. března 2015, Vědeckotechnický park Plzeň

Více informací