Share This

O nás

LifeHackers je nezávislá skupina publicistů a profesionálů, které zajímá Life Hacking jako zkratka k úspěchu. Zveme a chodíme na akce, které pomáhají byznysu, kvalitnímu životu, efektivnímu zapojení technologií, kreativitě, zdraví nebo vlastní tvorbě.

Pozvánky na akce posílejte na redakce@lifehackers.cz ve formátu datum a místo, představení akce a obrazový doprovod. Akce je vypublikovaná po schválení redakcí.

Redakční rada:

Jasna Sýkorová, zakladatelka

Tomáš Jindříšek, zakladatel

Katarína Krajčovičová, šéfredaktorka

Ilona Tandlerová, Jan Dobrovský, editoři

 

POZOR POZOR!!

Pro magazín Lifehackers.cz přibíráme další redaktory, dobrovolníky. Odměnou vám bude možnost být u skvělého projektu a dostat se za redakci na akce, na které stejně chodíte. Hledáme Lifehackery nad 20 let, kteří dokáží napsat výstižný text bez chyb, mají alespoň 2 volné hodiny týdně, jsou vyjednavači, pozorovatelé a zapadnou do jakékoli (dobré) společnosti. Pokud jste flexibilní, místo bydliště není důležité.

Jdete do toho? Pište přímo šéfredaktorce Lifehackers.cz Kataríne Krajčovičovékrajcovicova.kattka@gmail.com .
Bude potřebovat pár slov o vás, ideálně Linkedin profil, případně další sociální sítě a vzorovou reportáž z některé z vašich oblíbených akcí. Inspirujte se zde http://www.lifehackers.cz/category/reportaze/