Čas je pružná záležitost Kvě28

Tags

Related Posts

Share This

Čas je pružná záležitost

Workshop nebude o poučkách, jak si stanovit priority důležité a urgentní, ale jak získat v omezeném prostoru více času pro sebe. Tak soukromého jako i pracovního. Workshop pořádá Lenka Mrázová spolu s Pavlínou Kouřilovou.  Obě mají za sebou desítky let praxe s budováním a řízením týmů v dlouhodobém horizontu, ale i intenzivních kratších projektech.

Workshop je určen především pro ženy.  Lektorky jsou totiž toho názoru, že některé otázky a problémy, ženy řeší odlišně od mužů a je třeba předat opravdu fungující a na míru sestavené recepty.

Za Lifehackers jsme měli možnost se zúčastnit akce, kterou organizovala Pavlína s Lenkou v minulosti. Nejde jen o inspirační přebírání teorie. V menší skupince si můžete projít užitečné cvičení, kterými vás lektorky provedou. Skupina byla tvořena ženami, především z prostředí byznysu, které řešily i konkrétní pracovní záležitosti. Vzhledem k dosavadní kariéře organizátorek, je určitě akce zajímavá pro networking, získání pohledu zkušených manažerek a praktické tipy a cvičení.

Přihlásit se můžete prostřednictvím adresy info@lmentio.com.

Vstup 490 Kč

Kdy:

20. května 2015, od 18hod. do 21hod.

nebo

28. května 2015, od 18hod. do 21hod.

Kavárna Langhans – Centrum Člověka v tísni , Praha

(kat)