Byznys nástroje

Dvě hodiny a dva skvělé semináře – na výběr ze tří. Persony a customer journey s Michalem Anderou. Mapa empatie s Daliborem Tomkem. Mapa stakeholderů s Kateřinou Jiřinovou. Pořádá Inovace pro společnost v Era Cafe. A jelikož jsou jejich semináře zdarma a oblíbené, nedoporučuji váhat s registrací.

Persony a customer journey

Zaměřte se na vaše zákazníky a práci s nimi. Persony slouží k přiblížení zákaznické reality vám a vašemu týmu. Zákaznická cesta je zaměřená na celkový zážitek. Michal pomáhá firmám s předáváním klíčových informací v projektu www.vysvetli.cz. Na VŠE v Praze se věnuje výzkumu a výuce psychologie podnikání. Více o něm najdete na adrese michalandera.com.

Mapa empatie

Nástroj, který vám pomůže popsat problém ze strany uživatelů. Díky němu odhalíte, co si lidé o problému, který řešíte, myslí, co o něm říkají, jak se v souvislosti s ním cítí a jak se také chovají. Dalibor je domorodec otevřených hodnotových proudů a způsobů myšlení. Někdy si hraje v Podkrkonoší na divoko.cz a jindy pomáhá organizacím s pochopením designu zaměřeného na člověka či sociálními inovacemi.

Mapa stakeholderů

Zmapujte si zájmové skupiny, na které má váš podnikatelský záměr vliv. Mohou totiž ovlivnit průběh i výsledky vaší činnosti. Kdo jsou a jakou na ně zvolit strategii vám pomůže odhalit Katka. Působí na VŠE Fakultě podnikohospodářské, kde se věnuje managementu inovací. Vzdělává, motivuje, diskutuje, konzultuje, propojuje a inspiruje. Je spoluautorkou knihy Skvělé služby. Píše blog Pohnout ledoborcem.

Vstup zdarma, po registraci.

Datum a čas: 22. 4. 2015 od 18.30 

Era svět, Jungmannovo nám. 767, Praha 1

Více informací.

-js-