BIG IDEAS FOR CEE Dub16

Tags

Related Posts

Share This

BIG IDEAS FOR CEE

Big Ideas for CEE je dvoudenní akce, která hostí řečníky z celého světa a k návštěvě zve top management z regionu střední a východní Evropy (CEE).

Letos se zde objeví Tom Standage, šéfredaktor Economist.com a zároveň publikující historik, mimo jiné autor bestselleru A History of the World in Six Glasses. Na Big Ideas se ale zaměří na technologie. Konkrétně bude mluvit o deseti nejvýraznějších nastupujících technologiích, které mohou změnit náš svět.

Dalším výrazným hostem je korporátní filozof Jonas Ridderstrale, který se proslavil knížkou Funky Business.

Byznys korporací v praxi – a na vysoké úrovni – mezi řečníky reprezentuje žena: Tracey Wilen, která vedla týmy a projekty ve firmách jako Apple, HP nebo Cisco Systems. Její téma je logicky z oblasti managementu – Jak bude vypadat práce budoucnosti, dovednosti a manažerský přístup v digitalizovaném světě.

Mezi další řečníky patří Jan Zadák z HP, Christian Majgaard ex top manager firmy Lego a profesor Harvardské univerzity Benjamin G. Edelman. Celkem tedy 6 řečníků na dva dny. Každý řečník představuje jednu rozsáhlou Keynote, po níž bude zároveň dlouhý prostor pro diskusi.

Big Ideas pro CEE vzniklo jako nadšenecký koncept v roce 2011. Od té doby vozí na Slovensko výrazné osobnosti z oblasti obchodu, managementu, sportu nebo umění.

Vstup: 799 az 899 EUR (cca 22 000 Kč – 25 000 Kč)

Datum a čas: 

Čtvrtek 16. 4., od 13.30 dál

Pátek 17. 4., 9.00 – 17.00

DoubleTree by Hilton Hotel Bratislava, 27/A Trnavská cesta, Bratislava

Více informací